Danica Patrick

Danica Patrick officieel bij Andretti Autosport bevestigd

Geplaatst
Gewijzigd 30-11-2009, 16:26
Geschreven door
In de Amerikaanse ochtendshow ‘Good Morning America’ hebben Danica Patrick en Michael Andretti officieel bevestigd dat Patrick volgend jaar opnieuw voor Andretti Autosport, het voormalige Andretti-Green, zal rijden. De oranje/zwarte kleuren van Boost Mobile zullen volgend jaar in worden geruild voor een groen/zwarte kleurstelling dankzij de nieuwe hoofdsponsor GoDaddy.com. De Amerikaanse heeft een meerjarig contract met het team en haar sponsor.

“Ik ben blij om bekend te maken dat ik blij Andretti Autosport zal blijven,” zei Patrick. “Michael Andretti heeft me geholpen om een betere coureur te worden en we hopen de komende jaren samen veel te bereiken. Bob Parsons (CEO GoDaddy.com) heeft vanaf het begin in me geloofd. Het is altijd al mijn ultieme doel geweest om de Indy 500 te winnen en ik zou het geweldig vinden om dat in een GoDaddy.com wagen te doen.”

Danica Patricks nieuwe kleurstellingPatrick reed de afgelopen drie seizoenen voor Andretti-Green en scoorde vorig jaar in Motegi haar eerste en tot op enige overwinning. De 27-jarige rijdster is daarmee de enige vrouw ooit die in de hoogste klasse van de Amerikaanse openwheel racerij heeft weten te winnen. Ondanks dat Andretti-Green dit jaar een moeilijk jaar kende, finishte Patrick wel als vijfde in het kampioenschap en was daarmee de hoogst geklasseerde coureur die niet voor Penske of Ganassi reed.

“Iedereen bij Andretti Autosport kijkt er naar uit om Danica opnieuw in ons team te hebben en we zijn erg opgetogen om Go Daddy als hoofdsponsor van Danica’s wagen te hebben,” concludeerde teambaas Michael Andretti. “Go Daddy biedt ons team en de IZOD IndyCar Series veel energie en we kijken erg uit naar deze samenwerking voor 2010 en de jaren die daarop volgen.”

FotografieAndretti Autosport
Deel op Social Media
reacties Eén reactie!
xkruiserx
30-11-2009, 20:19
Money Mooie wagen, nu nog wat meer overwinningen dan ben ik helmaal Hehehe

Volgende Race
Firestone Grand Prix of Monterey race logo
Firestone Grand Prix of Monterey
19 September, 21:30 CET
Laguna Seca
Laguna Seca
Vrijdag - 17 September
23:30 Vrije training 1
Zaterdag - 18 September
19:45 Vrije training 2
23:05 Kwalificatie
Zondag - 19 September
18:00 Warm-up
21:30 Race
Poll
Wie wint het 2021 IndyCar kampioenschap?
IndyCar Series Races
Verenigde Staten
Barber Motorsports Park
18-04
Verenigde Staten
Texas Motor Speedway
02-05
Verenigde Staten
Texas Motor Speedway
02-05
Verenigde Staten
Indianapolis Infield
15-05
Verenigde Staten
Indianapolis
30-05
Verenigde Staten
Road America
20-06
Verenigde Staten
14-08
Verenigde Staten
12-09