OpenWheelWorld.net Home
scott dixon
linker balk
Volgende Race
GMR Grand Prix
15 Mei, 20:45 CET

Poll
Welk team kan dit jaar de aansluiting vinden bij de 'grote drie'?
5% 5% AJ Foyt Racing
6% 6% Dale Coyne Racing
57% 57% Ed Carpenter Racing
21% 21% McLaren
5% 5% Meyer Shank Racing
6% 6% Rahal Letterman Lanigan


Foto v/d week
Colton Herta, St. Petersburg

OpenWheelWorld.net

IndyCar kalender 2010 begint met nieuwe race Rio da Janeiro

De start van de 2009 Indianapolis 500 De nieuwe kalender van de IndyCar Series voor 2010 is kort voordat het gepresenteerd zal worden al naar buiten gelekt. Zoals uit het geruchtencircuit al eerder duidelijk werd zijn er twee nieuwe races op; Het seizoen opent in maart met een nieuw stratencircuit in Rio de Janeiro. De derde race van 2010 vindt plaats in Birmingham. Er zijn ook twee races die verdwijnen; Milwaukee wordt voorlopig van de kalender gehouden vanwege financiŽle problemen en de onderhandelingen voor een nieuw contract met Richmond zijn stukgelopen.

Net als in dit jaar telt de kalender 17 races. De kalender is verdeeld over 9 permanente en straten circuits en 8 ovals, waarvan de race op de Indianapolis Motor Speedway de grootste is.

Exacte data zijn nog niet naar buiten gelekt. De volgorde van de races is wel zoals hier genoemd:

Rio de Janeiro, BraziliŽ
St. Petersburg, Florida
Barber Motorsports Park, Alabama
Long Beach, CaliforniŽ
Kansas Speedway, Kansas
Indianapolis, Indiana
Texas Motor Speedway, Texas
Iowa, Iowa
Watkins Glen, New York
Toronto, Canada
Edmonton, Canada
Mid-Ohio, Ohio
Infineo Raceway, CaliforniŽ
Chicagoland, Ilinois
Kentucky Speedway, Kentucky
Motegi, Japan
Homestead, Florida


Bron: SpeedTV
Share |
Geplaatst
Gewijzigd 31-07-2009, 16:21
Geschreven door
Fotografie IMS


  Eťn reactie!

willenvanmourik, 31-07-2009, 23:44

De data zijn intussen bekend ...
Date Location Venue
Sunday, March 14 Brazil TBA
Sunday, March 28 Streets of St. Petersburg, Fla. 1.8-mile street course
Sunday, April 11 Barber Motorsports Park 2.38-mile road course
Sunday, April 18 Streets of Long Beach, Calif. 1.968-mile street course
Saturday, May 1 Kansas Speedway 1.5-mile oval
Sunday, May 30 Indianapolis Motor Speedway 2.5-mile oval
Saturday, June 12* Texas Motor Speedway 1.5-mile oval
Sunday, June 20 Iowa Speedway .875-mile oval
Sunday, July 4 Watkins Glen International 3.37-mile road course
Sunday, July 18 Streets of Toronto 1.721-mile street course
Sunday, July 25 Edmonton City Centre Airport 1.973-mile airport course
Sunday, August 8 Mid-Ohio Sports Car Course 2.258-mile road course
Sunday, August 22 Infineon Raceway 2.245-mile road course
Saturday, August 28* Chicagoland Speedway 1.5-mile oval
Labor Day Weekend Kentucky Speedway 1.5-mile oval
Saturday, September 18 Twin Ring Motegi 1.5-mile oval
Saturday, October 2 Homestead-Miami Speedway 1.5-mile oval


Indianapolis Infield
Indianapolis Infield
Vrijdag - 14 Mei
15:30 Vrije training 1 
19:00 Vrije training 2 
22:30 Kwalificatie 
Zaterdag - 15 Mei
16:45 Warm-up 
20:45 Race 

Warm-up
test
1. R. VeeKay 1:10.560
2. Ń. Palou 1:10.592
3. S. Dixon 1:10.662
4. J. Newgarden 1:10.828
5. E. Jones 1:10.874
Volledige uitslag

IndyCar Series stand

OfficiŽle sites