Franck Perera

Conquest Racing bevestigt Perera als eerste coureur

Geplaatst
Gewijzigd 06-02-2008, 19:03
Geschreven door
Conquest Racing heeft Franck Perera officieel bevestigd als eerste coureur van het team voor het 2008 seizoen. Perera wist afgelopen weekend tijdens de open test op Sebring veel indruk te maken door de snelste tijd van de driedaagse test te laten noteren. Conquest maakte ook bekend voormalig Forsythe Racing engineer Eric Zeto aan te hebben getrokken en een partnerschap aan te zijn gegaan met ARES.

“Dit is een geweldig moment! Dit is de mogelijkheid voor me om in de Champ Car World Series te rijden voor een team als Conquest Racing,” zei Perera. “Ik wil zowel Eric (Bachelart, teambaas) als Anthony Blumberg (mede-eigenaar) bedanken voor dat ze in me geloven. Ondanks dat we hoopten een deel van de $2 miljoen kampioenschapbonus (van Raphael Matos te erven), ben ik mijn managers van CJ Motorsport erg dankbaar voor deze deal. Ik kan niet wachten tot de test in Laguna Seca en de voorbereidingen voor Long Beach voort te zetten.”

Franck Perera, SebringTeambaas Eric Bachelart was zeer tevreden met zijn nieuwe aanwinst en benadrukte dat het contract met Perera geen direct gevolg is van zijn indrukwekkende resultaten op Sebring.

“Ik denk dat Franck dit jaar wederom veel mensen zal verrassen,” zei Bachelart. “Hij was vorig jaar zonder twijfel de beste coureur in de Champ Car Atlantics en ik denk dat hij een geweldige toevoeging aan ons team is. We wisten voor de test in Sebring al dat we hem zouden vastleggen voor dit seizoen, maar nu weet iedereen waarom we zo blij zijn om hem voor 2008 in ons team te hebben. De chemie met Franck is erg goed en hij is een ervaren professional. Onze focus voor dit seizoen is om dit team naar een hoger niveau te brengen en Franck zal ons helpen dat doel te bereiken.”

Automated Response Fire Extinguisher System (ARES), een bedrijf dat geautomatiseerde blusinstallaties in auto’s, vliegtuigen, boten en installaties bouwt, zal dit jaar hoofdsponsor worden van één van de Conquest Racing wagens.

Wie dit jaar de tweede Conquest Racing bolide zal besturen heeft het team nog niet bekend. Simon Pagenaud is zonder twijfel de favoriet voor dit stoeltje, de 23-jarige coureur testte afgelopen weekend al naast Perera voor het team uit Indianapolis.

FotografieChamp Car World Series
Deel op Social Media
reacties Nog géén reacties

Volgende Race
Detroit GP logo
Chevrolet Detroit Grand Prix
04 Juni, 21:30 CET
Detroit
Detroit
Vrijdag - 2 Juni
21:00 Vrije training 1
Zaterdag - 3 Juni
15:05 Vrije training 2
19:15 Kwalificatie
Zondag - 4 Juni
16:00 Warm-up
21:30 Race
Poll
Wie wint de Indy 500?
3% 3% Will Power
5% 5% Josef Newgarden
3% 3% Scott Dixon
3% 3% Alex Palou
5% 5% Marcus Ericson
5% 5% Pato O'Ward
8% 8% Alexander Rossi
0% 0% Colton Herta
65% 65% Rinus VeeKay
3% 3% Een andere coureur
IndyCar Series Races
Verenigde Staten
Texas Motor Speedway
02-04
Verenigde Staten
Barber Motorsports Park
30-04
Verenigde Staten
Indianapolis Road Course
13-05
Canada
16-07
Verenigde Staten
Iowa Speedway
22-07
Verenigde Staten
Iowa Speedway
23-07
Verenigde Staten
Indianapolis Road Course
12-08
Verenigde Staten
03-09