David Martinez in Mexico City

Martinez vervangt Servia voor de laatste twee races

Geplaatst
Gewijzigd 12-09-2007, 16:48
Geschreven door
Forsythe Racing heeft bekend gemaakt dat David Martinez de tweede wagen van het team zal rijden tijdens de races in Surfers Paradise en Mexico City. Voor Oriol Servia betekent deze bekendmaking dat zijn seizoen tot een vroegtijdig einde komt. Martinez maakte vorig jaar zijn Champ Car debuut in Mexico City, eveneens rijdend voor Forsythe Racing. Deze race finishte de Mexicaan als negende.

“Ik ben erg blij om voor Forsythe Racing te kunnen rijden,” zei de Mexicaan. “Dankzij dit team kon ik vorig jaar al mijn Champ Car debuut maken en dat ging erg goed. Ik kijk uit naar het rijden in de Panoz DP01, het lijkt me een erg goede racewagen. Ik zal voor we naar Australië gaan de wagen testen op Sebring, waardoor ik al met het team kan werken en op snelheid kan komen. Ik moet het circuit in Australië nog leren, dat zal een uitdaging worden. Het circuit van Mexico City ken ik al, dus ik kijk er naar uit om daar een erg goed weekend te hebben. Ik kan niet wachten!”

David MartinezNa Mario Dominguez en Oriol Servia is David Martinez de derde coureur die de wagen van Forsythe Racing met startnummer zeven mag besturen.

“We zijn erg blij om David weer in ons team te hebben voor de komende twee evenementen,” verklaarde teameigenaar Jerry Forsythe. “Hij heeft vorig jaar tijdens zijn enige start goed gepresteerd en ik wilde graag een opkomende Mexicaanse ster de kans geven om te racen. Oriol heeft dit jaar geweldig werk geleverd, kort nadat hij in ons team kwam schitterde hij al. Ik wens hem veel succes in de toekomst.”

David Martinez reed in 2005 en 2006 in de Champ Car Atlantics, waar hij in beide seizoenen als vijfde in het kampioenschap eindigde. In 2006 was hij zelfs de enige coureur die elke raceronde mogelijk aflegde.

FotografieChamp Car World Series
Deel op Social Media
reacties Nog géén reacties

Volgende Race
Detroit
Detroit
Vrijdag - 11 Juni
23:00 Vrije training 1
Zaterdag - 12 Juni
17:00 Kwalificatie
20:05 Race
Zondag - 13 Juni
15:15 Kwalificatie 2
18:50 Race 2
Poll
Wie wint de 105e Indy 500?
13% 13% Scott Dixon
3% 3% Colton Herta
67% 67% Rinus Veekay
2% 2% Ed Carpenter
1% 1% Tony Kanaan
8% 8% Helio Castroneves
1% 1% Takuma Sato
1% 1% Josef Newgarden
1% 1% Simon Pagenaud
4% 4% Een andere coureur
IndyCar Series Races
Verenigde Staten
Barber Motorsports Park
18-04
Verenigde Staten
Texas Motor Speedway
02-05
Verenigde Staten
Texas Motor Speedway
02-05
Verenigde Staten
Indianapolis Infield
15-05
Verenigde Staten
Indianapolis
30-05
Verenigde Staten
Road America
20-06
Verenigde Staten
14-08
Verenigde Staten
12-09