Tristan Gommendy nog in de GP2 Series

Tristan Gommendy tekent bij PKV Racing

Geplaatst
Gewijzigd 09-03-2007, 19:19
Geschreven door
PKV Racing heeft bekend gemaakt dat het team Tristan Gommendy heeft getekend als tweede coureur naast Neel Jani. De Fransman zal komend seizoen de Panoz met startnummer 22 van het team uit Indianapolis besturen. Morgen zal de voormalige Formule 3 kampioen zijn eerste meters in een Champ Car rijden tijdens de open test op Laguna Seca.

"We zijn erg blij om Tristan aan ons team toe te voegen," verklaarde PKV Racing mede-eigenaar Jimmy Vasser. "Tristan is een ervaren coureur, die veel kilometers heeft gemaakt in de Europese formuleracerij. Ik denk dat het een geweldige toevoeging aan ons team is en met Neel Jani beschikt PKV Racing over twee competitieve coureurs. Ik probeer dit jaar beide coureurs te helpen met hun leertraject in Champ Car."

"Dit is een geweldige mogelijkheid voor me," zei Gommendy. "Ik denk dat Neel en ik goede teamgenoten zullen zijn en ik kijk uit naar een competitief seizoen."

De bevestiging van Gommendy als tweede coureur bij PKV Racing is een grote verrassing. Lange tijd leken meer ervaren coureurs als Oriol Servia en Katherine Legge in beeld te zijn voor de tweede wagen. PKV lijkt nu te hebben gekozen voor het vele geld dat Gommendy meeneemt, in plaats van Champ Car ervaring of wat goed is voor de series.

Fotografietristan-gommendy.com
Deel op Social Media
reacties Nog géén reacties

Volgende Race
PPG 375 logo
Texas Indy 375
02 April, 19:30 CET
Texas Motor Speedway
Texas Motor Speedway
Zaterdag - 1 April
15:00 Vrije training 1
18:15 Kwalificatie
19:45 Warm-up
Zondag - 2 April
19:30 Race
Poll
Welke rookie presteert in 2023 het best?
0% 0% Benjamin Pedersen
56% 56% Marcus Armstrong
22% 22% Sting Ray Robb
22% 22% Agustín Canapino
IndyCar Series Races
Verenigde Staten
Texas Motor Speedway
02-04
Verenigde Staten
Barber Motorsports Park
30-04
Verenigde Staten
Indianapolis Road Course
13-05
Canada
16-07
Verenigde Staten
Indianapolis Road Course
12-08
Verenigde Staten
03-09