Graham Rahal, Barber Motorsports Park

Rahal kan sterke kwalificatie van twee jaar geleden geen vervolg geven

Geplaatst
Gewijzigd 18-04-2021, 13:33
Geschreven door
Graham Rahal kwalificeerde zich twee jaar geleden, toen de Honda Indy Grand Prix of Alabama voor het laatst werd gehouden, keurig als tweede en met teamgenoot Takuma Sato die destijds de NTT P1 Award voor zich opeiste was het feestje bij het team van Bobby Rahal en David Letterman compleet. Tijdens de kwalificatie voor de wedstrijd van dit jaar in Leeds, Alabama zou het echter alles behalve een feestje zijn, de zoon van Bobby Rahal kwam in de kwalificatie voor de seizoensopener namelijk niet verder dan een teleurstellende achttiende plaats.

"De kwalificatie hier in Alabama zit er op voor de eerste race van het jaar. Ik ben natuurlijk erg teleurgesteld voor iedereen die betrokken is bij Code 3 en al onze andere partners. Dit is niet het resultaat dat we van onszelf verwachten, niet van onszelf en ook niet van onze organisatie. Om eerlijk te zijn sta ik hier echt van te kijken, ik denk eigenlijk dat iedereen binnen ons team hier van staat te kijken. We hadden een geweldige test hier en ik denk dat elk persoon die betrokken is bij ons team gewoon niet kan bevatten wat voor een wanprestatie we hier hebben neergezet. Uiteraard houden we gewoon onze rug recht en gaan we vannacht kijken of we nog wat aan de wagen kunnen verbeteren. We hadden echt een serieus goede test hier, we waren sneller dan vele coureurs die nu voor ons staan en we lijken dat gewoon niet te kunnen herhalen dit weekend. Hopelijk wordt het morgen een betere dag voor ons."

FotografieIndyCar / Getty Images
Deel op Social Media
reacties Nog géén reacties

Volgende Race
Firestone GP of St. Petersburg logo
Grand Prix of St. Petersburg
10 Maart, 18:00 CET
Laguna Seca
Laguna Seca
Donderdag - 7 September
22:00 Test sessie 1
Vrijdag - 8 September
23:30 Vrije training 1
Zaterdag - 9 September
19:00 Vrije training 2
23:00 Kwalificatie
Zondag - 10 September
18:00 Warm-up
21:25 Race
Poll
Kan iemand Alex Palou nog achterhalen voor het kampioenschap?
67% 67% Nee, Palou wordt kampioen
22% 22% Ja, Josef Newgarden
11% 11% Ja, Scott Dixon
IndyCar Series Races
Verenigde Staten
Texas Motor Speedway
02-04
Verenigde Staten
Barber Motorsports Park
30-04
Verenigde Staten
Indianapolis Road Course
13-05
Canada
16-07
Verenigde Staten
Iowa Speedway
22-07
Verenigde Staten
Iowa Speedway
23-07
Verenigde Staten
Indianapolis Road Course
12-08