James Hinchcliffe aangekondigd als Andretti Autosport coureur

James Hinchcliffe bevestigd voor drie races bij Andretti Autosport

Geplaatst
Gewijzigd 19-02-2020, 19:36
Geschreven door
James Hinchcliffe is bij het team van Andretti Autosport bevestigd om drie wedstrijden te rijden het aankomende seizoen. De Canadees die de afgelopen vijf seizoenen uitkwam voor het team van Schmidt-Peterson Motorsports (vanaf dit jaar Arrow McLaren SP) zal de volledige meimaand tijdens zowel de GMR Grand Prix op het infield van de Indianapolis Motor Speedway als de Indianapolis 500 op de wereldberoemde 2,5-mijl oval in actie komen in de #29 door Genesys gesponsorde bolide.

Naast de wedstrijden in Speedway, Indiana zal Hinchcliffe ook op Texas Motor Speedway in actie komen voor het team van Michael Andretti. Voorlopig is 'Hinch' alleen nog bevestigd voor deze drie wedstrijden, verrassend genoeg is het vooralsnog niet bekend of de populaire Canadees ook tijdens zijn thuisrace in de straten van Toronto in actie zal komen.

"Om eerlijk te zijn is het heel erg fijn om met meer goed nieuws te kunnen komen. Het mag geen verrassing heten dat het seizoen 2020 niet zal gaan verlopen zoals we van te voren hadden verwacht maar om het jaar te kunnen beginnen met de aankondiging dat Genesys in zou stappen om ons seizoen te redden en een samenwerking met ons aan zou gaan was fantastisch. Om dan nu met het mooie grote nieuws te kunnen komen dat herenigd ben met Andretti Autosport geeft me echt het gevoel dat het momentum onze kant op gaat.

Ik kan echt niet wachten om weer met dit team te kunnen werken en om weer terug te keren achter het stuur van een IndyCar!", waren de enthousiaste woorden van James Hinchcliffe

"We zijn absoluut meer dan blij dat we James (Hinchcliffe) weer kunnen verwelkomen binnen ons Andretti team. Hij heeft in deze sport absoluut een aantal keer wat klappen te verwerken gehad, om hem dan op deze manier weer vooruit te kunnen helpen is iets heel erg speciaals. We hadden veel plezier en een aantal mooie successen met James toen hij eerder deel uitmaakte van ons team. We kijken er dan ook naar uit om met hem verder te gaan bij waar we gebleven waren.

Ook wil ik Genesys welkom heten binnen de Andretti familie voor hun eerste ervaringen binnen het INDYCAR circus. We werken nu samen met drie grote bedrijven die in Indiana gevestigd zijn, dit met allerlei andere bedrijven die Indianapolis hun thuis noemen. Het is mooi om te zien hoe al deze bedrijven Indiana, de thuisbasis van INDYCAR racing, ondersteunen. We zijn dan ook zeer trots dat al deze bedrijven deel uitmaken van ons team, verder kijken we absoluut uit naar de samenwerking met James en het gehele team van Genesys om successen te boeken zowel op als naast de baan.", waren de mooie woorden van Andretti Autosport teambaas Michael Andretti

FotografieAndretti Autosport
Deel op Social Media
reacties Nog géén reacties

Volgende Race
Firestone GP of St. Petersburg logo
Grand Prix of St. Petersburg
10 Maart, 17:30 CET
St. Petersburg
St. Petersburg
Vrijdag - 8 Maart
20:45 Vrije training 1
Zaterdag - 9 Maart
15:35 Vrije training 2
20:00 Kwalificatie
Zondag - 10 Maart
14:10 Warm-up
17:30 Race
Poll
Kan iemand Alex Palou nog achterhalen voor het kampioenschap?
67% 67% Nee, Palou wordt kampioen
22% 22% Ja, Josef Newgarden
11% 11% Ja, Scott Dixon
IndyCar Series Races
Verenigde Staten
10-03
Verenigde Staten
Barber Motorsports Park
28-04
Verenigde Staten
Indianapolis Road Course
11-05
Verenigde Staten
07-07
Verenigde Staten
Iowa Speedway
14-07
Verenigde Staten
Iowa Speedway
14-07
Canada
21-07
Verenigde Staten
25-08
Verenigde Staten
Milwaukee Mile
31-08
Verenigde Staten
Milwaukee Mile
01-09
Verenigde Staten
Nashville Superspeedway
15-09