Cristiano da Matta

Da Matta officieel door Dale Coyne bevestigd

Geplaatst
Geschreven door
Zoals ChampCar.nl deze week al bevestigde, heeft Dale Coyne Racing vandaag Cristiano da Matta bevestigd als eerste coureur van het team uit Plainfield, Illinois. De voormalig Champ Car kampioen zal vandaag al direct kennis maken met de Lola van het team tijdens de open test op Fontana. Nicky Pastorelli is officieel nog niet door het team bevestigd.

"Dale heeft altijd competitieve wagens gehad, wat de resultaten van goede coureurs in het verleden hebben bewezen," verklaarde Da Matta. "Ik ben opgewonden over deze mogelijkheid en we werken er samen hard aan om competitief in 2006 te zijn."

In het verleden heeft Dale Coyne Racing niet veel coureurs met een cv als Da Matta gehad. Hierdoor heeft het team hoge verwachtingen voor komend seizeoen. "Ons team heeft de geur van een overwinning in het verleden geroken, het is nu tijd om het te proeven," zei Dale Coyne. "Ik ben erg trots om Cristiano bij ons team voor 2006 te hebben en kijk uit naar een opwindend seizoen."

Da Matta zal dit jaar met sponsoring van Northern Illinois Steel, Sonny's Real Pit Bar-B-Q, Vernon & Maz en Aurora Bearings rijden, terwijl er voor Houston nog enkele verrassende sponsors zullen worden bekend gemaakt.

FotografieChamp Car World Series
Deel op Social Media
reacties Nog géén reacties

Volgende Race
PPG 375 logo
Texas Indy 375
02 April, 19:30 CET
Texas Motor Speedway
Texas Motor Speedway
Zaterdag - 1 April
15:00 Vrije training 1
18:15 Kwalificatie
19:45 Warm-up
Zondag - 2 April
19:30 Race
Poll
Welke rookie presteert in 2023 het best?
0% 0% Benjamin Pedersen
56% 56% Marcus Armstrong
22% 22% Sting Ray Robb
22% 22% Agustín Canapino
IndyCar Series Races
Verenigde Staten
Texas Motor Speedway
02-04
Verenigde Staten
Barber Motorsports Park
30-04
Verenigde Staten
Indianapolis Road Course
13-05
Canada
16-07
Verenigde Staten
Indianapolis Road Course
12-08
Verenigde Staten
03-09