Sarah Fisher, Indianapolis

Naast FAZZT testen ook SFR en Penske volgende week op Sebring

Geplaatst
Gewijzigd 15-01-2010, 23:23
Geschreven door
Nadat het nieuwe FAZZT Race Team eerder al bekend maakte dat het volgende week maandag en woensdag (18 en 20 januari) op Sebring gaat testen, is nu ook bekend geworden dat het team de baan zal delen met Sarah Fisher Racing (SFR) en Penske. SFR zal met zowel Sarah Fisher als Jay Howard in actie komen, terwijl Penske alleen met Will Power gaat testen.

Voor SFR zal het de eerste keer worden dat het team op een niet-oval zal rijden, nadat het team de afgelopen twee jaar alleen negen races op ovals heeft gereden. Het team zal met Sarah Fisher de races in St. Petersburg en op het Barber Motorsports rijden, waarna later in het seizoen Jay Howard in actie zal komen op de Mid-Ohio Sports Car Course.

“Deze test op Sebring is erg belangrijk voor ons team en bovendien ook belangrijk voor mezelf, want onze eerste twee races rijden we op dit soort type circuits, daarom is het dus belangrijk om kilometers te maken,” zei SFR teambaas en coureur Sarah Fisher. “We gebruiken de test ook om Jay binnen het team te introduceren en hem te laten werken met de engineers. Ik denk dat het een goede startpositie voor ons team is.”

Will Power, Long BeachPenske zal op Sebring testen om te evalueren of Will Power weer volledig is hersteld van zijn zware rugblessure die hij vorig jaar op de Infineon Raceway opliep.

“Ik ben klaar om weer aan de slag te gaan,” concludeerde de Australiër. “Terwijl ik met mijn rugblessure thuis zat en goed over alles na kon denken, moest ik concluderen dat ik afgelopen jaar eigenlijk een geweldig seizoen heb gehad, dat alleen slecht eindigde. Maar uiteindelijk had ik wel een fulltime deal met één van de beste teams in IndyCar.”

FotografieMichael Pina / OpenWheelWorld.net
Deel op Social Media
reacties Nog géén reacties

Volgende Race
Music City Grand Prix race logo
Big Machine Music City Grand Prix
08 Augustus, 23:30 CET
Mid-Ohio
Mid-Ohio
Vrijdag - 2 Juli
20:30 Vrije training 1
Zaterdag - 3 Juli
15:05 Vrije training 2
18:00 Kwalificatie
21:30 Warm-up
Zondag - 4 Juli
18:05 Race
Poll
Wat was tot op heden de mooiste race van 2021?
IndyCar Series Races
Verenigde Staten
Barber Motorsports Park
18-04
Verenigde Staten
Texas Motor Speedway
02-05
Verenigde Staten
Texas Motor Speedway
02-05
Verenigde Staten
Indianapolis Infield
15-05
Verenigde Staten
Indianapolis
30-05
Verenigde Staten
Road America
20-06
Verenigde Staten
14-08
Verenigde Staten
12-09