Junior  Strous, Edmonton

Junior Strous tekent Indy Lights contract bij ASR-Nelan

Geplaatst
Gewijzigd 15-01-2009, 13:16
Geschreven door
Junior Strous heeft met ASR-Nelan Motorsports (het voormalige American Spirit Racing) een contract getekend om komend seizoen aan het Indy Lights kampioenschap deel te nemen. Na twee jaren in de Atlantics te hebben gereden zal de Nederlander komend seizoen voor het eerst kennis maken met ovalracing. Strous eindigde vorig jaar als vijfde in het Atlantic kampioenschap met één overwinning.

“Ik ben erg blij om dit jaar in de Indy Lights te kunnen racen,” zei Strous. “Mijn doel is om in de toekomst in de IndyCar Series te rijden en insiders adviseerden me om dit jaar in de Indy Lights te racen, om ervaring op de ovals te op te doen. Ik hou er van om in de VS te racen. De fans staan dicht bij de sport en om in Indianapolis te mogen racen is één van mijn dromen. Ik ben erg blij met deze geweldige mogelijkheid om voor Jon Lewis, Rick Nelan en ASR-Nelan Motorsports te mogen rijden. Ik ben er zeker van dat ik races kan winnen.”

Junior Strous tekent zijn contract met Jon Lewis (links) en Rick Nelan (rechts)ASR-Nelan Motorsports nam vorig jaar met de Zwitserse Cyndie Allemann onder de American Spirit Racing naam deel aan het Indy Lights kampioenschap. Allemann finishte als veertiende in het kampioenschap met een vierde plaats in Mid-Ohio als beste resultaat.

“Junior voegt veel talent toe aan ons team,” verklaarden teambazen Jon Lewis en Rich Nelan. “Hij heeft bewezen een winnaar te zijn die zich er voor inzet om de beste te zijn. We kijken uit naar het komende seizoen met Junior in ons team en we zullen hem alle steun geven om hem te helpen het kampioenschap te winnen.”

FotografieMichele-Marie Beer / OpenWheelWorld.net
Deel op Social Media
reacties Nog géén reacties

Volgende Race
Music City Grand Prix race logo
Big Machine Music City Grand Prix
08 Augustus, 23:30 CET
Nashville
Nashville
Vrijdag - 6 Augustus
22:10 Vrije training 1
Zaterdag - 7 Augustus
19:00 Vrije training 2
21:30 Kwalificatie
Zondag - 8 Augustus
19:00 Warm-up
23:30 Race
Poll
Wat was tot op heden de mooiste race van 2021?
7% 7% Barber Motorsports Park
7% 7% St. Petersburg
0% 0% Texas Motor Speedway Race 1
0% 0% Texas Motor Speedway Race 2
50% 50% Grand Prix of Indianapolis
14% 14% Indianapolis 500
7% 7% Detroit Race 1
7% 7% Detroit Race 2
7% 7% Road America
0% 0% Mid-Ohio
IndyCar Series Races
Verenigde Staten
Barber Motorsports Park
18-04
Verenigde Staten
Texas Motor Speedway
02-05
Verenigde Staten
Texas Motor Speedway
02-05
Verenigde Staten
Indianapolis Infield
15-05
Verenigde Staten
Indianapolis
30-05
Verenigde Staten
Road America
20-06
Verenigde Staten
14-08
Verenigde Staten
12-09