OpenWheelWorld.net Home
scott dixon
linker balk
Volgende Race
Birmingham grand prix
11 April, 21:30 CET

Poll
Welke Formule 1-coureur zie je het liefst de overstap naar IndyCar maken?
4% 4% Alexander Albon
14% 14% Pietro Fittipaldi
11% 11% Romain Grosjean
7% 7% Nico Hülkenberg
4% 4% Daniil Kvyat
54% 54% Kevin Magnussen
7% 7% Sergio Perez


Foto v/d week
Lotus won in 1963 bijna de Indy 500 met Jim Clark

OpenWheelWorld.net

Conquest Racing bevestigt Perera als eerste coureur

Franck Perera Conquest Racing heeft Franck Perera officieel bevestigd als eerste coureur van het team voor het 2008 seizoen. Perera wist afgelopen weekend tijdens de open test op Sebring veel indruk te maken door de snelste tijd van de driedaagse test te laten noteren. Conquest maakte ook bekend voormalig Forsythe Racing engineer Eric Zeto aan te hebben getrokken en een partnerschap aan te zijn gegaan met ARES.

“Dit is een geweldig moment! Dit is de mogelijkheid voor me om in de Champ Car World Series te rijden voor een team als Conquest Racing,” zei Perera. “Ik wil zowel Eric (Bachelart, teambaas) als Anthony Blumberg (mede-eigenaar) bedanken voor dat ze in me geloven. Ondanks dat we hoopten een deel van de $2 miljoen kampioenschapbonus (van Raphael Matos te erven), ben ik mijn managers van CJ Motorsport erg dankbaar voor deze deal. Ik kan niet wachten tot de test in Laguna Seca en de voorbereidingen voor Long Beach voort te zetten.”

Franck Perera, SebringTeambaas Eric Bachelart was zeer tevreden met zijn nieuwe aanwinst en benadrukte dat het contract met Perera geen direct gevolg is van zijn indrukwekkende resultaten op Sebring.

“Ik denk dat Franck dit jaar wederom veel mensen zal verrassen,” zei Bachelart. “Hij was vorig jaar zonder twijfel de beste coureur in de Champ Car Atlantics en ik denk dat hij een geweldige toevoeging aan ons team is. We wisten voor de test in Sebring al dat we hem zouden vastleggen voor dit seizoen, maar nu weet iedereen waarom we zo blij zijn om hem voor 2008 in ons team te hebben. De chemie met Franck is erg goed en hij is een ervaren professional. Onze focus voor dit seizoen is om dit team naar een hoger niveau te brengen en Franck zal ons helpen dat doel te bereiken.”

Automated Response Fire Extinguisher System (ARES), een bedrijf dat geautomatiseerde blusinstallaties in auto’s, vliegtuigen, boten en installaties bouwt, zal dit jaar hoofdsponsor worden van één van de Conquest Racing wagens.

Wie dit jaar de tweede Conquest Racing bolide zal besturen heeft het team nog niet bekend. Simon Pagenaud is zonder twijfel de favoriet voor dit stoeltje, de 23-jarige coureur testte afgelopen weekend al naast Perera voor het team uit Indianapolis.

Share |
Geplaatst
Gewijzigd 06-02-2008, 19:03
Geschreven door
Fotografie Champ Car World Series


  Nog géén reacties

Barber Motorsports Park
Barber Motorsports Park
Maandag - 2 November
 16:00 Sessie 1

Barber Motorsports Park
1. R. VeeKay 1:05.615
2. C. Herta 1:05.738
3. P. O’Ward 1:05.905
4. A. Rossi 1:06.017
5. J. Harvey 1:06.099
Volledige uitslag

IndyCar Series stand

Officiële sites