OpenWheelWorld.net Home
scott dixon
linker balk
Volgende Race
GMR Grand Prix
15 Mei, 20:45 CET

Poll
Welk team kan dit jaar de aansluiting vinden bij de 'grote drie'?
5% 5% AJ Foyt Racing
6% 6% Dale Coyne Racing
57% 57% Ed Carpenter Racing
21% 21% McLaren
5% 5% Meyer Shank Racing
6% 6% Rahal Letterman Lanigan


Foto v/d week
Colton Herta, St. Petersburg

OpenWheelWorld.net

Martinez vervangt Servia voor de laatste twee races

David Martinez in Mexico City Forsythe Racing heeft bekend gemaakt dat David Martinez de tweede wagen van het team zal rijden tijdens de races in Surfers Paradise en Mexico City. Voor Oriol Servia betekent deze bekendmaking dat zijn seizoen tot een vroegtijdig einde komt. Martinez maakte vorig jaar zijn Champ Car debuut in Mexico City, eveneens rijdend voor Forsythe Racing. Deze race finishte de Mexicaan als negende.

“Ik ben erg blij om voor Forsythe Racing te kunnen rijden,” zei de Mexicaan. “Dankzij dit team kon ik vorig jaar al mijn Champ Car debuut maken en dat ging erg goed. Ik kijk uit naar het rijden in de Panoz DP01, het lijkt me een erg goede racewagen. Ik zal voor we naar Australië gaan de wagen testen op Sebring, waardoor ik al met het team kan werken en op snelheid kan komen. Ik moet het circuit in Australië nog leren, dat zal een uitdaging worden. Het circuit van Mexico City ken ik al, dus ik kijk er naar uit om daar een erg goed weekend te hebben. Ik kan niet wachten!”

David MartinezNa Mario Dominguez en Oriol Servia is David Martinez de derde coureur die de wagen van Forsythe Racing met startnummer zeven mag besturen.

“We zijn erg blij om David weer in ons team te hebben voor de komende twee evenementen,” verklaarde teameigenaar Jerry Forsythe. “Hij heeft vorig jaar tijdens zijn enige start goed gepresteerd en ik wilde graag een opkomende Mexicaanse ster de kans geven om te racen. Oriol heeft dit jaar geweldig werk geleverd, kort nadat hij in ons team kwam schitterde hij al. Ik wens hem veel succes in de toekomst.”

David Martinez reed in 2005 en 2006 in de Champ Car Atlantics, waar hij in beide seizoenen als vijfde in het kampioenschap eindigde. In 2006 was hij zelfs de enige coureur die elke raceronde mogelijk aflegde.

Share |
Geplaatst
Gewijzigd 12-09-2007, 16:48
Geschreven door
Fotografie Champ Car World Series


  Nog géén reacties

Indianapolis Infield
Indianapolis Infield
Vrijdag - 14 Mei
15:30 Vrije training 1 
19:00 Vrije training 2 
22:30 Kwalificatie 
Zaterdag - 15 Mei
16:45 Warm-up 
20:45 Race 

Kwalificatie
test
1. R. Grosjean 1:09.440
2. J. Newgarden 1:09.567
3. J. Harvey 1:09.653
4. Á. Palou 1:09.712
5. S. McLaughlin 1:09.714
Volledige uitslag

IndyCar Series stand

Officiële sites