OpenWheelWorld.net Home
scott dixon
linker balk
Volgende Race
GMR Grand Prix
15 Mei, 20:45 CET

Poll
Welk team kan dit jaar de aansluiting vinden bij de 'grote drie'?
5% 5% AJ Foyt Racing
6% 6% Dale Coyne Racing
57% 57% Ed Carpenter Racing
21% 21% McLaren
5% 5% Meyer Shank Racing
6% 6% Rahal Letterman Lanigan


Foto v/d week
Colton Herta, St. Petersburg

OpenWheelWorld.net

Rahal kan sterke kwalificatie van twee jaar geleden geen vervolg geven

Graham Rahal, Barber Motorsports Park Graham Rahal kwalificeerde zich twee jaar geleden, toen de Honda Indy Grand Prix of Alabama voor het laatst werd gehouden, keurig als tweede en met teamgenoot Takuma Sato die destijds de NTT P1 Award voor zich opeiste was het feestje bij het team van Bobby Rahal en David Letterman compleet. Tijdens de kwalificatie voor de wedstrijd van dit jaar in Leeds, Alabama zou het echter alles behalve een feestje zijn, de zoon van Bobby Rahal kwam in de kwalificatie voor de seizoensopener namelijk niet verder dan een teleurstellende achttiende plaats.

"De kwalificatie hier in Alabama zit er op voor de eerste race van het jaar. Ik ben natuurlijk erg teleurgesteld voor iedereen die betrokken is bij Code 3 en al onze andere partners. Dit is niet het resultaat dat we van onszelf verwachten, niet van onszelf en ook niet van onze organisatie. Om eerlijk te zijn sta ik hier echt van te kijken, ik denk eigenlijk dat iedereen binnen ons team hier van staat te kijken. We hadden een geweldige test hier en ik denk dat elk persoon die betrokken is bij ons team gewoon niet kan bevatten wat voor een wanprestatie we hier hebben neergezet. Uiteraard houden we gewoon onze rug recht en gaan we vannacht kijken of we nog wat aan de wagen kunnen verbeteren. We hadden echt een serieus goede test hier, we waren sneller dan vele coureurs die nu voor ons staan en we lijken dat gewoon niet te kunnen herhalen dit weekend. Hopelijk wordt het morgen een betere dag voor ons."

Share |
Geplaatst
Gewijzigd 18-04-2021, 13:33
Geschreven door
Fotografie IndyCar / Getty Images


  Nog géén reacties

Indianapolis Infield
Indianapolis Infield
Vrijdag - 14 Mei
15:30 Vrije training 1 
19:00 Vrije training 2 
22:30 Kwalificatie 
Zaterdag - 15 Mei
16:45 Warm-up 
20:45 Race 

Race Texas Motor Speedway
test
1. P. O’Ward 2:06:31
2. J. Newgarden 2:06:32
3. G. Rahal 2:06:36
4. S. Dixon 2:06:37
5. C. Herta 2:06:37
Volledige uitslag

IndyCar Series stand

Officiële sites