OpenWheelWorld.net Home
scott dixon
linker balk
Volgende Race
Grand Prix of Alabama
18 April, 21:30 CET

Poll
Welk team kan dit jaar de aansluiting vinden bij de 'grote drie'?


Foto v/d week
Juan Pablo Montoya test de aerodynamica op Long Beach

OpenWheelWorld.net

James Hinchcliffe bevestigd voor drie races bij Andretti Autosport

James Hinchcliffe aangekondigd als Andretti Autosport coureur James Hinchcliffe is bij het team van Andretti Autosport bevestigd om drie wedstrijden te rijden het aankomende seizoen. De Canadees die de afgelopen vijf seizoenen uitkwam voor het team van Schmidt-Peterson Motorsports (vanaf dit jaar Arrow McLaren SP) zal de volledige meimaand tijdens zowel de GMR Grand Prix op het infield van de Indianapolis Motor Speedway als de Indianapolis 500 op de wereldberoemde 2,5-mijl oval in actie komen in de #29 door Genesys gesponsorde bolide.

Naast de wedstrijden in Speedway, Indiana zal Hinchcliffe ook op Texas Motor Speedway in actie komen voor het team van Michael Andretti. Voorlopig is 'Hinch' alleen nog bevestigd voor deze drie wedstrijden, verrassend genoeg is het vooralsnog niet bekend of de populaire Canadees ook tijdens zijn thuisrace in de straten van Toronto in actie zal komen.

"Om eerlijk te zijn is het heel erg fijn om met meer goed nieuws te kunnen komen. Het mag geen verrassing heten dat het seizoen 2020 niet zal gaan verlopen zoals we van te voren hadden verwacht maar om het jaar te kunnen beginnen met de aankondiging dat Genesys in zou stappen om ons seizoen te redden en een samenwerking met ons aan zou gaan was fantastisch. Om dan nu met het mooie grote nieuws te kunnen komen dat herenigd ben met Andretti Autosport geeft me echt het gevoel dat het momentum onze kant op gaat.

Ik kan echt niet wachten om weer met dit team te kunnen werken en om weer terug te keren achter het stuur van een IndyCar!", waren de enthousiaste woorden van James Hinchcliffe

"We zijn absoluut meer dan blij dat we James (Hinchcliffe) weer kunnen verwelkomen binnen ons Andretti team. Hij heeft in deze sport absoluut een aantal keer wat klappen te verwerken gehad, om hem dan op deze manier weer vooruit te kunnen helpen is iets heel erg speciaals. We hadden veel plezier en een aantal mooie successen met James toen hij eerder deel uitmaakte van ons team. We kijken er dan ook naar uit om met hem verder te gaan bij waar we gebleven waren.

Ook wil ik Genesys welkom heten binnen de Andretti familie voor hun eerste ervaringen binnen het INDYCAR circus. We werken nu samen met drie grote bedrijven die in Indiana gevestigd zijn, dit met allerlei andere bedrijven die Indianapolis hun thuis noemen. Het is mooi om te zien hoe al deze bedrijven Indiana, de thuisbasis van INDYCAR racing, ondersteunen. We zijn dan ook zeer trots dat al deze bedrijven deel uitmaken van ons team, verder kijken we absoluut uit naar de samenwerking met James en het gehele team van Genesys om successen te boeken zowel op als naast de baan.", waren de mooie woorden van Andretti Autosport teambaas Michael Andretti

Share |
Geplaatst
Gewijzigd 19-02-2020, 19:36
Geschreven door
Fotografie Andretti Autosport


  Nog géén reacties

Laguna Seca
Laguna Seca
Maandag - 1 Maart
 18:00 Sessie 1

Laguna Seca
1. P. O’Ward 1:11.293
2. E. Jones 1:11.529
3. R. Grosjean 1:11.571
4. F. Rosenqvist 1:11.600
5. J. Harvey 1:11.688
Volledige uitslag

IndyCar Series stand

Officiële sites