OpenWheelWorld.net Home
scott dixon
linker balk
Volgende Race

Poll
Welk team kan dit jaar de aansluiting vinden bij de 'grote drie'?
5% 5% AJ Foyt Racing
6% 6% Dale Coyne Racing
57% 57% Ed Carpenter Racing
21% 21% McLaren
5% 5% Meyer Shank Racing
6% 6% Rahal Letterman Lanigan


Foto v/d week
Felix  Rosenqvist vliegt in de lucht in de startcrash op het Barber Motorsports Park

OpenWheelWorld.net

DragonSpeed debuteert met vijf IndyCar races in '19; gaat voor voltijd deelname in '20

Team DragonSpeed achtergrond en logo Aankomend IndyCar seizoen zal er op deeltijd basis een nieuw team op de grid staan. DragonSpeed, een team dat momenteel deelneemt aan het FIA World Endurance Championship, zal in het seizoen 2019 aan vijf IndyCar wedstrijden deelnemen met een Chevrolet krachtbron. Één van de vijf wedstrijden die het gloednieuwe IndyCar team zal afwerken is de 103e Indianapolis 500. Voor het debuterende team zal ook een debuterende coureur in actie komen, de 33-jarige Engelsman Ben Hanley zal de eerste IndyCar wedstrijden uit zijn carrière rijden voor het team van Elton Julian.

"Het gaat de goede kant op met IndyCar, dit komt met name door het mooie racen dat in deze klasse te zien is met de huidige regels. De fans zien het, de teams zien het maar de motorfabrikanten en de sponsors zien het ook. Ook NBC zag het en dat is denk ik ook waarom deze zender achter de exclusieve televisierechten is aangegaan en deze dan ook uiteindelijk gekregen heeft. Nu er zoveel nieuwe teams geïnteresseerd zijn in het deelnemen aan deze raceklasse zijn we IndyCar zeer dankbaar om het feit dat ze een team als het onze deel uit laten maken van de hun kampioenschap, ook Chevrolet zijn we dankbaar voor het feit dat ze ruimte voor ons hebben gemaakt in hun programma.

Het draait er vooral om dat we als team ervaring opdoen om zo op jacht te kunnen naar het behalen van onze uiteindelijke doelen, de laatste seizoenen binnen het lange afstandsracen zijn een goede les geweest, we hebben in deze periode veel kunnen ontwikkelen van het prepareren van de race wagens en de pitstops tot het plannen van strategieën en engineering. Binnen ons team zijn een aantal mensen werkzaam die aardig wat hebben bereikt in de wereld van de open wheelers. Ook onze coureur, Ben Hanley, heeft veel ervaring binnen het racen van een open wheel bolide en weet veel over het afstellen van race wagens en de banden, hij zal van goede waarde zijn voor ons team.

Het feit dat ik dit allemaal zeg betekent niet dat ik niet besef dat ons een enorme uitdaging te wachten staat, IndyCar zal de zwaarste raceklasse zijn waar we ooit als team aan hebben deelgenomen met de grootste race ter wereld als hoogtepunt van zowel het IndyCar seizoen als dat van ons. Aan de andere kant, we zijn niet van de wat minder professionele raceklasses naar de grotere, professionelere raceklasses gegaan (met succes door het winnen van de Pirelli World Challenge titel in 2015) zonder slag of stoot. Ik heb echter al het vertrouwen in het talent waar ons team over beschikt, met de mensen die we hebben moet de top bereiken absoluut mogelijk zijn.", aldus Elton Julian, de teambaas van DragonSpeed

Share |
Geplaatst
Gewijzigd 18-12-2018, 20:17
Geschreven door
Fotografie IMS


  Nog géén reacties

St. Petersburg
St. Petersburg
Vrijdag - 23 April
22:15 Vrije training 1 
Zaterdag - 24 April
15:45 Vrije training 2 
19:45 Kwalificatie 
Zondag - 25 April
15:05 Warm-up 
18:40 Race 

Race Barber Motorsports Park
test
1. Á. Palou 1:52:53
2. W. Power 1:52:53
3. S. Dixon 1:52:56
4. P. O’Ward 1:52:57
5. S. Bourdais 1:53:03
Volledige uitslag

IndyCar Series stand

Officiële sites