Zachary Claman DeMelo, Sonoma Raceway

Zachary Claman DeMelo doet in 2019 een stapje terug en rijdt Indy Lights bij Belardi

Geplaatst
Gewijzigd 13-12-2018, 21:21
Geschreven door
Na dit seizoen negen IndyCar Series wedstrijden te hebben afgewerkt bij Dale Coyne Racing zal Zachary Claman DeMelo volgend jaar een stapje terug doen en terugkeren in het Indy Lights presented by Cooper Tires kampioenschap, de Canadees zal zijn derde seizoen in deze klasse gaan afwerken voor Belardi Auto Racing. Na in 2017 in de opstapklasse richting het IndyCar kampioenschap als vijfde te zijn geëindigd met een overwinning op Road America als hoogtepunt, is Claman DeMelo in 2019 hongerig naar meer.

"Uiteraard ben ik erg enthousiast over het feit dat ik het aankomende seizoen Indy Lights zal rijden bij Belardi Auto Racing, het is een competitief team in deze klasse en heeft meermaals voor een succesvolle doorstroom van Indy Lights naar IndyCar gezorgd bij verschillende coureurs. Voor mijn eigen ontwikkeling is het goed om weer terug te keren naar Indy Lights, ik denk dat het goed voor mezelf is zowel op de baan als er naast. Mijn doel voor het aankomende seizoen is echter wel helder: Het kampioenschap winnen.", waren de woorden van Zachary Claman DeMelo

De jonge coureur uit Montreal heeft tot op heden een prima carrière gekend in Indy Lights met tien top vijf resultaten met als hoogtepunt de al eerder genoemde overwinning op Road America in 2017. Het Canadese talent heeft tot op heden aan 34 Indy Lights wedstrijden deelgenomen en gaat het seizoen 2019 dus in met al de nodige ervaring en bovenal gretigheid om weer de bovenste trede van het podium te mogen beklimmen.

Brian Belardi, de teameigenaar van Belardi Auto Racing is blij om een coureur als Zachary Claman DeMelo te hebben vastgelegd voor komend seizoen, niet alleen omdat Claman DeMelo al wat meer ervaring heeft in Indy Lights maar ook omdat de Canadees al aan meerdere IndyCar wedstrijden heeft deelgenomen.

Zachary Claman DeMelo, Indianapolis Infield"We zijn uiteraard blij om iemand met het kaliber van Zachary (Claman DeMelo) in ons team te hebben voor het aankomende Indy Lights seizoen, de ervaring die hij meeneemt van zowel Indy Lights als IndyCar zal ons echt helpen, hij is tevens een race winnaar in het Indy Lights kampioenschap, persoonlijk kan ik niet wachten om te zien hoe het aankomende seizoen voor ons team zal verlopen.", aldus Brian Belardi

Het aankomende Indy Lights seizoen zal in hetzelfde weekend zijn als de start van het IndyCar seizoen 2019, de eerste vrije training zal voor zowel de Indy Lights als IndyCar coureurs plaatsvinden op 8 maart aanstaande in de straten van St. Petersburg, Florida.

FotografieIMS
Deel op Social Media
reacties Nog géén reacties

Volgende Race
Firestone GP of St. Petersburg logo
Grand Prix of St. Petersburg
10 Maart, 17:30 CET
St. Petersburg
St. Petersburg
Vrijdag - 8 Maart
20:45 Vrije training 1
Zaterdag - 9 Maart
15:35 Vrije training 2
20:00 Kwalificatie
Zondag - 10 Maart
14:10 Warm-up
17:30 Race
Poll
Kan iemand Alex Palou nog achterhalen voor het kampioenschap?
67% 67% Nee, Palou wordt kampioen
22% 22% Ja, Josef Newgarden
11% 11% Ja, Scott Dixon
IndyCar Series Races
Verenigde Staten
10-03
Verenigde Staten
Barber Motorsports Park
28-04
Verenigde Staten
Indianapolis Road Course
11-05
Verenigde Staten
07-07
Verenigde Staten
Iowa Speedway
14-07
Verenigde Staten
Iowa Speedway
14-07
Canada
21-07
Verenigde Staten
25-08
Verenigde Staten
Milwaukee Mile
31-08
Verenigde Staten
Milwaukee Mile
01-09
Verenigde Staten
Nashville Superspeedway
15-09