OpenWheelWorld.net Home
scott dixon
linker balk
Volgende Race

Poll
Welk team kan dit jaar de aansluiting vinden bij de 'grote drie'?
5% 5% AJ Foyt Racing
6% 6% Dale Coyne Racing
57% 57% Ed Carpenter Racing
21% 21% McLaren
5% 5% Meyer Shank Racing
6% 6% Rahal Letterman Lanigan


Foto v/d week
Felix  Rosenqvist vliegt in de lucht in de startcrash op het Barber Motorsports Park

OpenWheelWorld.net

Hélio Castroneves komt te kort voor pole position en start seizoensfinale als vierde

Hélio Castroneves, Sonoma Raceway Hélio Castroneves kwam in de kwalificatie voor de seizoensfinale op Sonoma Raceway net iets te kort om een rol van betekenis te spelen in het gevecht om pole position. De Braziliaan zal de GoPro Grand Prix of Sonoma als vierde gaan aanvangen en heeft daarmee alle drie zijn Team Penske teamgenoten voor zich. Voor Castroneves kan nog altijd kampioen worden als hij de wedstrijd wint en Josef Newgarden hooguit als derde eindigt.

"Het talent binnen ons team is ongelooflijk. Josef Newgarden heeft fantastisch werk verzet door de pole position te veroveren met een nieuw ronderecord. Ons team is zeer sterk en we kunnen allen goed samenwerken, we hebben dan ook zeer goed werk geleverd door ons gehele team vooraan op de grid te krijgen voor morgen. Ik heb liever dat Josef Newgarden de pole pakt en wij de overwinning dan andersom, voor het #3 Hitachi Chevrolet team is vierde niet slecht maar we hadden er eerlijk gezegd wel iets meer van verwacht.

We hebben een prima uitgangspositie met een vierde startplaats, we hadden op beter gehoopt maar we staan in ieder geval aardig vooraan. Het gaat een intens gevecht worden morgen met zowel mijn teamgenoten als Scott Dixon en ik kan je garanderen dat we er klaar voor zijn."

Share |
Geplaatst
Gewijzigd 17-09-2017, 13:13
Geschreven door
Fotografie IMS


  Nog géén reacties

St. Petersburg
St. Petersburg
Vrijdag - 23 April
22:15 Vrije training 1 
Zaterdag - 24 April
15:45 Vrije training 2 
19:45 Kwalificatie 
Zondag - 25 April
15:05 Warm-up 
18:40 Race 

Race Barber Motorsports Park
test
1. Á. Palou 1:52:53
2. W. Power 1:52:53
3. S. Dixon 1:52:56
4. P. O’Ward 1:52:57
5. S. Bourdais 1:53:03
Volledige uitslag

IndyCar Series stand

Officiële sites