Hélio Castroneves, Sonoma Raceway

Hélio Castroneves komt te kort voor pole position en start seizoensfinale als vierde

Geplaatst
Gewijzigd 17-09-2017, 13:13
Geschreven door
Hélio Castroneves kwam in de kwalificatie voor de seizoensfinale op Sonoma Raceway net iets te kort om een rol van betekenis te spelen in het gevecht om pole position. De Braziliaan zal de GoPro Grand Prix of Sonoma als vierde gaan aanvangen en heeft daarmee alle drie zijn Team Penske teamgenoten voor zich. Voor Castroneves kan nog altijd kampioen worden als hij de wedstrijd wint en Josef Newgarden hooguit als derde eindigt.

"Het talent binnen ons team is ongelooflijk. Josef Newgarden heeft fantastisch werk verzet door de pole position te veroveren met een nieuw ronderecord. Ons team is zeer sterk en we kunnen allen goed samenwerken, we hebben dan ook zeer goed werk geleverd door ons gehele team vooraan op de grid te krijgen voor morgen. Ik heb liever dat Josef Newgarden de pole pakt en wij de overwinning dan andersom, voor het #3 Hitachi Chevrolet team is vierde niet slecht maar we hadden er eerlijk gezegd wel iets meer van verwacht.

We hebben een prima uitgangspositie met een vierde startplaats, we hadden op beter gehoopt maar we staan in ieder geval aardig vooraan. Het gaat een intens gevecht worden morgen met zowel mijn teamgenoten als Scott Dixon en ik kan je garanderen dat we er klaar voor zijn."

FotografieIMS
Deel op Social Media
reacties Nog géén reacties

Volgende Race
PPG 375 logo
Texas Indy 375
02 April, 19:30 CET
Texas Motor Speedway
Texas Motor Speedway
Zaterdag - 1 April
15:00 Vrije training 1
18:15 Kwalificatie
19:45 Warm-up
Zondag - 2 April
19:30 Race
Poll
Welke rookie presteert in 2023 het best?
0% 0% Benjamin Pedersen
56% 56% Marcus Armstrong
22% 22% Sting Ray Robb
22% 22% Agustín Canapino
IndyCar Series Races
Verenigde Staten
Texas Motor Speedway
02-04
Verenigde Staten
Barber Motorsports Park
30-04
Verenigde Staten
Indianapolis Road Course
13-05
Canada
16-07
Verenigde Staten
Indianapolis Road Course
12-08
Verenigde Staten
03-09