OpenWheelWorld.net Home
scott dixon
linker balk
Volgende Race
Grand Prix of Alabama
18 April, 21:30 CET

Poll
Naar welke rookie kijk je het meeste uit?
68% 68% Romain Grosjean
13% 13% Jimmie Johnson
20% 20% Scott McLaughlin


Foto v/d week
Charles Zwolsman kampioen Toyota Atlantic

OpenWheelWorld.net

Oriol Servia en Rahal Letterman Lanigan Racing herenigd voor Indy 500

Oriol Servia, Indianapolis Oriol Servia keert in ieder geval voor de eerstvolgende Indianapolis 500 terug bij het team van Rahal Letterman Lanigan Racing. De Spanjaard en het team werkten ook al samen in 2009, 2014 en 2015, ook toen kwam Servia uit voor het team van voormalig Indianapolis 500 winnaar Bobby Rahal tijdens de wereldberoemde 500-mijl race. Het team en Servia zijn beide nog hard aan het werk om de financiŽn op orde te krijgen, met als doel Oriol Servia later in het komende seizoen meer wedstrijden te laten rijden naast de Indy 500.

"Ik kan niet blij genoeg zijn met het feit dat ik terug ben bij het team van Bobby, Mike en mijn tweede vader namelijk Mr. Letterman voor de Indianapolis 500 van volgend jaar.", vertelde de Spanjaard, "We hebben dit eerder gedaan en dat ging zeker niet verkeerd maar de enige reden dat het team en ik wederom hebben besloten om te gaan samenwerken is omdat we beide het gevoel hebben dat we kunnen strijden om de overwinning."

"Al sinds de eerste dag in 2009 is het samenwerken met Graham (Rahal) als teamgenoot een waar genoegen en om nu weer terug te keren bij het Rahal Letterman Racing team is fantastisch, het voelt als familie. Dit team was de afgelopen twee jaar over het algemeen het meest competitieve Honda team en de doelstelling is dan ook om nog beter te worden dan we al zijn, als we beter worden moeten we instaat zijn om de grotere teams welke over meer wagens beschikken, het vuur aan de schenen te leggen, niet alleen in Indianapolis maar ook tijdens de andere wedstrijden. We hebben het gevoel dat we dit samen kunnen bereiken. Ik kan niet wachten om te beginnen, we gaan voor de winst in Indianapolis, dit is tevens ons doel voor zoveel mogelijk andere wedstrijden."

Bobby Rahal is ook zeer te spreken over de hernieuwde samenwerking met Oriol Servia: "Oriol is een coureur met veel talent, hij is echt van toegevoegde waarde voor ons team en weet met al zijn ervaring hoe hij de Speedway moet benaderen."

"Hij weet ook als geen ander zich aan te passen aan bepaalde situaties die zich tijdens de race voor kunnen doen en enorm belangrijk ook: Servia weet hoe hij een auto moet ontwikkelen, een auto sneller kan maken en als we kijken naar het feit dat we eigenlijk een team zijn met maar ťťn auto en toch instaat zijn om het de grotere teams welke over meerdere wagens beschikken, moeilijk te maken is het een groot voordeel dat we in ieder geval de eerstvolgende Indianapolis 500 met twee wagens aan de start staan."

"Ons team werkt goed samen en is echt een geheel, Oriol is daarmee een perfecte toevoeging voor het Rahal Letterman Lanigan Racing team."

Share |
Geplaatst
Gewijzigd 07-12-2016, 14:29
Geschreven door
Fotografie IMS


  Nog gťťn reacties

Barber Motorsports Park
Barber Motorsports Park
Dinsdag - 23 Februari
 15:00 Sessie 1

Barber Motorsports Park
1. R. VeeKay 1:06.518
2. S. Bourdais 1:06.633
3. G. Rahal 1:06.721
4. W. Power 1:06.902
5. C. Daly 1:07.021
Volledige uitslag

IndyCar Series stand

OfficiŽle sites