Oriol Servia, Indianapolis

Oriol Servia en Rahal Letterman Lanigan Racing herenigd voor Indy 500

Geplaatst
Gewijzigd 07-12-2016, 14:29
Geschreven door
Oriol Servia keert in ieder geval voor de eerstvolgende Indianapolis 500 terug bij het team van Rahal Letterman Lanigan Racing. De Spanjaard en het team werkten ook al samen in 2009, 2014 en 2015, ook toen kwam Servia uit voor het team van voormalig Indianapolis 500 winnaar Bobby Rahal tijdens de wereldberoemde 500-mijl race. Het team en Servia zijn beide nog hard aan het werk om de financiën op orde te krijgen, met als doel Oriol Servia later in het komende seizoen meer wedstrijden te laten rijden naast de Indy 500.

"Ik kan niet blij genoeg zijn met het feit dat ik terug ben bij het team van Bobby, Mike en mijn tweede vader namelijk Mr. Letterman voor de Indianapolis 500 van volgend jaar.", vertelde de Spanjaard, "We hebben dit eerder gedaan en dat ging zeker niet verkeerd maar de enige reden dat het team en ik wederom hebben besloten om te gaan samenwerken is omdat we beide het gevoel hebben dat we kunnen strijden om de overwinning."

"Al sinds de eerste dag in 2009 is het samenwerken met Graham (Rahal) als teamgenoot een waar genoegen en om nu weer terug te keren bij het Rahal Letterman Racing team is fantastisch, het voelt als familie. Dit team was de afgelopen twee jaar over het algemeen het meest competitieve Honda team en de doelstelling is dan ook om nog beter te worden dan we al zijn, als we beter worden moeten we instaat zijn om de grotere teams welke over meer wagens beschikken, het vuur aan de schenen te leggen, niet alleen in Indianapolis maar ook tijdens de andere wedstrijden. We hebben het gevoel dat we dit samen kunnen bereiken. Ik kan niet wachten om te beginnen, we gaan voor de winst in Indianapolis, dit is tevens ons doel voor zoveel mogelijk andere wedstrijden."

Bobby Rahal is ook zeer te spreken over de hernieuwde samenwerking met Oriol Servia: "Oriol is een coureur met veel talent, hij is echt van toegevoegde waarde voor ons team en weet met al zijn ervaring hoe hij de Speedway moet benaderen."

"Hij weet ook als geen ander zich aan te passen aan bepaalde situaties die zich tijdens de race voor kunnen doen en enorm belangrijk ook: Servia weet hoe hij een auto moet ontwikkelen, een auto sneller kan maken en als we kijken naar het feit dat we eigenlijk een team zijn met maar één auto en toch instaat zijn om het de grotere teams welke over meerdere wagens beschikken, moeilijk te maken is het een groot voordeel dat we in ieder geval de eerstvolgende Indianapolis 500 met twee wagens aan de start staan."

"Ons team werkt goed samen en is echt een geheel, Oriol is daarmee een perfecte toevoeging voor het Rahal Letterman Lanigan Racing team."

FotografieIMS
Deel op Social Media
reacties Nog géén reacties

Volgende Race
Long Beach logo
Acura Grand Prix of Long Beach
21 April, 21:45 CET
Long Beach
Long Beach
Vrijdag - 19 April
23:50 Vrije training 1
Zaterdag - 20 April
17:25 Vrije training 2
20:25 Kwalificatie
Zondag - 21 April
18:00 Warm-up
21:45 Race
Poll
Wie wint het 2024 IndyCar kampioenschap?
36% 36% Alex Palou
18% 18% Scott Dixon
9% 9% Josef Newgarden
0% 0% Will Power
18% 18% Scott McLaughlin
0% 0% Colton Herta
0% 0% Kyle Kirkwood
0% 0% Marcus Ericsson
18% 18% Pato O'Ward
0% 0% Alexander Rossi
IndyCar Series Races
Verenigde Staten
10-03
Verenigde Staten
Barber Motorsports Park
28-04
Verenigde Staten
Indianapolis Road Course
11-05
Verenigde Staten
07-07
Verenigde Staten
Iowa Speedway
14-07
Verenigde Staten
Iowa Speedway
14-07
Canada
21-07
Verenigde Staten
25-08
Verenigde Staten
Milwaukee Mile
31-08
Verenigde Staten
Milwaukee Mile
01-09
Verenigde Staten
Nashville Superspeedway
15-09