Graham Rahal, Sonoma Raceway

Graham Rahal beleeft prima kwalificatie en start in Sonoma als vijfde

Geplaatst
Gewijzigd 18-09-2016, 17:01
Geschreven door
Graham Rahal heeft een goede kwalificatiesessie beleefd op Sonoma Raceway, de Rahal Letterman Lanigan Racing coureur behaalde niet alleen de Fast Six maar leek ook nog een rol te gaan spelen in het gevecht om de pole position. Helaas voor de Amerikaan zat knokken om de pole position er niet in maar was Rahal wel instaat om zich als vijfde en daarmee op de derde startrij te kwalificeren.

"Het was een prima einde van de dag voor het Steak 'n Shake team. Het is in zijn geheel tot nu toe een uitdagend weekend geweest voor ons, iedereen in ons team werkt hard maar om een resultaat als dit te kunnen bereiken dit weekend heeft iedereen net iets meer dan normaal moeten geven binnen ons team. Ik denk dat nog geen enkele trainingsessie tot nu toe écht goed is verlopen voor ons, om dan vervolgens de kwalificatie als beste Honda af te sluiten is iets dat ons erg trots maakt, helemaal omdat het Andretti Autosport team het gehele weekend al sterk uit de verf komt.

Het voelt goed om het team van Andretti te hebben verslagen, we staan als vijfde op de grid met alle vier de Penske's voor ons, mijn jongens hebben enorm hard gewerkt, wij zijn dat kleine team dat instaat is om de toppers uit te dagen, het zou mooi zijn als we morgen de overwinning konden pakken, het is altijd goed om een seizoen met een goed resultaat te eindigen. Natuurlijk hebben we titelkandidaten die voor ons starten, dus we zullen slim moeten handelen maar uiteindelijk zijn we hier om te winnen.

Ik ga niet achter de titelkandidaten blijven rijden en afwachten totdat iemand anders wat probeert. We zullen alles geven met de hoop dat we Honda, PennGrade, United Rentals en alle andere sponsoren mee naar het erepodium kunnen nemen, we moeten gewoon een goede race rijden en wind mee hebben. Vorig jaar waren we ook voor in het veld gestart en ging zo'n beetje alles mis dat er mis kon gaan. We moeten het slim spelen morgen, goed letten op de achterbanden en uit de problemen blijven."

FotografieScott James / OpenWheelWorld.net
Deel op Social Media
reacties Nog géén reacties

Volgende Race
Music City Grand Prix race logo
Big Machine Music City Grand Prix
08 Augustus, 23:30 CET
Mid-Ohio
Mid-Ohio
Vrijdag - 2 Juli
20:30 Vrije training 1
Zaterdag - 3 Juli
15:05 Vrije training 2
18:00 Kwalificatie
21:30 Warm-up
Zondag - 4 Juli
18:05 Race
Poll
Wat was tot op heden de mooiste race van 2021?
IndyCar Series Races
Verenigde Staten
Barber Motorsports Park
18-04
Verenigde Staten
Texas Motor Speedway
02-05
Verenigde Staten
Texas Motor Speedway
02-05
Verenigde Staten
Indianapolis Infield
15-05
Verenigde Staten
Indianapolis
30-05
Verenigde Staten
Road America
20-06
Verenigde Staten
14-08
Verenigde Staten
12-09