OpenWheelWorld.net Home
scott dixon
linker balk
Volgende Race
GMR Grand Prix
15 Mei, 20:30 CET

Poll
Welk team kan dit jaar de aansluiting vinden bij de 'grote drie'?
5% 5% AJ Foyt Racing
6% 6% Dale Coyne Racing
57% 57% Ed Carpenter Racing
21% 21% McLaren
5% 5% Meyer Shank Racing
6% 6% Rahal Letterman Lanigan


Foto v/d week
Colton Herta, St. Petersburg

OpenWheelWorld.net

De tweede vrije training in Toronto valt letterlijk in het water

Detroit Door een regenbui vlak voor de start van de tweede vrije training voor de Honda Indy Toronto is de tweede vrije training letterlijk in het water gevallen. Doordat er voor de rest van het weekend geen regen op is gegeven zou geen enkele coureur een rondetijd neerzetten. Alleen Scott Dixon reed één shakedown ronde, nadat hij in de eerste vrije training elektronische problemen kende en wilde controleren of het probleem was verlopen.

Zaterdag zullen de trainingen in Toronto voort worden gezet met de derde vrije training die om 16:40 uur (Europese tijd) zal worden verreden.

Share |
Geplaatst
Gewijzigd 12-06-2015, 21:15
Geschreven door
Fotografie Michele-Marie Beer / OpenWheelWorld.net


  Nog géén reacties

Texas Motor Speedway
Texas Motor Speedway
Zondag - 2 Mei
23:15 Race 

Race Texas Motor Speedway
test
1. P. O’Ward 2:06:31
2. J. Newgarden 2:06:32
3. G. Rahal 2:06:36
4. S. Dixon 2:06:37
5. C. Herta 2:06:37
Volledige uitslag

IndyCar Series stand

Officiële sites