OpenWheelWorld.net Home
scott dixon
linker balk
Volgende Race
GMR Grand Prix
15 Mei, 20:30 CET

Poll
Welk team kan dit jaar de aansluiting vinden bij de 'grote drie'?
5% 5% AJ Foyt Racing
6% 6% Dale Coyne Racing
57% 57% Ed Carpenter Racing
21% 21% McLaren
5% 5% Meyer Shank Racing
6% 6% Rahal Letterman Lanigan


Foto v/d week
Colton Herta, St. Petersburg

OpenWheelWorld.net

Da Matta officieel door Dale Coyne bevestigd

Cristiano da Matta Zoals ChampCar.nl deze week al bevestigde, heeft Dale Coyne Racing vandaag Cristiano da Matta bevestigd als eerste coureur van het team uit Plainfield, Illinois. De voormalig Champ Car kampioen zal vandaag al direct kennis maken met de Lola van het team tijdens de open test op Fontana. Nicky Pastorelli is officieel nog niet door het team bevestigd.

"Dale heeft altijd competitieve wagens gehad, wat de resultaten van goede coureurs in het verleden hebben bewezen," verklaarde Da Matta. "Ik ben opgewonden over deze mogelijkheid en we werken er samen hard aan om competitief in 2006 te zijn."

In het verleden heeft Dale Coyne Racing niet veel coureurs met een cv als Da Matta gehad. Hierdoor heeft het team hoge verwachtingen voor komend seizeoen. "Ons team heeft de geur van een overwinning in het verleden geroken, het is nu tijd om het te proeven," zei Dale Coyne. "Ik ben erg trots om Cristiano bij ons team voor 2006 te hebben en kijk uit naar een opwindend seizoen."

Da Matta zal dit jaar met sponsoring van Northern Illinois Steel, Sonny's Real Pit Bar-B-Q, Vernon & Maz en Aurora Bearings rijden, terwijl er voor Houston nog enkele verrassende sponsors zullen worden bekend gemaakt.

Share |
Geplaatst
Geschreven door
Fotografie Champ Car World Series


  Nog géén reacties

Texas Motor Speedway
Texas Motor Speedway
Zondag - 2 Mei
23:15 Race 

Race Texas Motor Speedway
test
1. P. O’Ward 2:06:31
2. J. Newgarden 2:06:32
3. G. Rahal 2:06:36
4. S. Dixon 2:06:37
5. C. Herta 2:06:37
Volledige uitslag

IndyCar Series stand

Officiële sites