OpenWheelWorld.net Home

Junior Strous tekent Indy Lights contract bij ASR-Nelan

Junior Strous heeft met ASR-Nelan Motorsports (het voormalige American Spirit Racing) een contract getekend om komend seizoen aan het Indy Lights kampioenschap deel te nemen. Na twee jaren in de Atlantics te hebben gereden zal de Nederlander komend seizoen voor het eerst kennis maken met ovalracing. Strous eindigde vorig jaar als vijfde in het Atlantic kampioenschap met één overwinning.

“Ik ben erg blij om dit jaar in de Indy Lights te kunnen racen,” zei Strous. “Mijn doel is om in de toekomst in de IndyCar Series te rijden en insiders adviseerden me om dit jaar in de Indy Lights te racen, om ervaring op de ovals te op te doen. Ik hou er van om in de VS te racen. De fans staan dicht bij de sport en om in Indianapolis te mogen racen is één van mijn dromen. Ik ben erg blij met deze geweldige mogelijkheid om voor Jon Lewis, Rick Nelan en ASR-Nelan Motorsports te mogen rijden. Ik ben er zeker van dat ik races kan winnen.”

ASR-Nelan Motorsports nam vorig jaar met de Zwitserse Cyndie Allemann onder de American Spirit Racing naam deel aan het Indy Lights kampioenschap. Allemann finishte als veertiende in het kampioenschap met een vierde plaats in Mid-Ohio als beste resultaat.

“Junior voegt veel talent toe aan ons team,” verklaarden teambazen Jon Lewis en Rich Nelan. “Hij heeft bewezen een winnaar te zijn die zich er voor inzet om de beste te zijn. We kijken uit naar het komende seizoen met Junior in ons team en we zullen hem alle steun geven om hem te helpen het kampioenschap te winnen.”

Share |
Geplaatst 15-01-2009, 12:27
Gewijzigd 15-01-2009, 13:16
Geschreven door P. Straver
Fotografie Michele-Marie Beer / OpenWheelWorld.net

Copyright © 2004-2019 OpenWheelWorld.net

  Nog géén reacties

Volgende Race
Bommarito Automotive Group 500
25 Augustus, 02:30 CET

Poll
Zou IndyCar volgend jaar terug moeten keren op Pocono?


Zoeken

Foto v/d weekRSS Feed


Pocono
Zaterdag - 17 Augustus
15:30 Vrije training 1 
18:30 Kwalificatie 1 
22:00 Warm-up 
Zondag - 18 Augustus
20:30 Race 

Race Pocono
1. W. Power 1:53:45
2. S. Dixon 1:53:51
3. S. Pagenaud 1:53:52
4. S. Ferrucci 1:53:55
5. J. Newgarden 1:53:56
Volledige uitslag

Coureurskampioenschap

Officiële sites

Bezoek OpenWheelWorld op Facebook Bezoek OpenWheelWorld op Twitter