OpenWheelWorld.net Home

Hélio Castroneves komt te kort voor pole position en start seizoensfinale als vierde

Hélio Castroneves kwam in de kwalificatie voor de seizoensfinale op Sonoma Raceway net iets te kort om een rol van betekenis te spelen in het gevecht om pole position. De Braziliaan zal de GoPro Grand Prix of Sonoma als vierde gaan aanvangen en heeft daarmee alle drie zijn Team Penske teamgenoten voor zich. Voor Castroneves kan nog altijd kampioen worden als hij de wedstrijd wint en Josef Newgarden hooguit als derde eindigt.

"Het talent binnen ons team is ongelooflijk. Josef Newgarden heeft fantastisch werk verzet door de pole position te veroveren met een nieuw ronderecord. Ons team is zeer sterk en we kunnen allen goed samenwerken, we hebben dan ook zeer goed werk geleverd door ons gehele team vooraan op de grid te krijgen voor morgen. Ik heb liever dat Josef Newgarden de pole pakt en wij de overwinning dan andersom, voor het #3 Hitachi Chevrolet team is vierde niet slecht maar we hadden er eerlijk gezegd wel iets meer van verwacht.

We hebben een prima uitgangspositie met een vierde startplaats, we hadden op beter gehoopt maar we staan in ieder geval aardig vooraan. Het gaat een intens gevecht worden morgen met zowel mijn teamgenoten als Scott Dixon en ik kan je garanderen dat we er klaar voor zijn."

Share |
Geplaatst 17-09-2017, 13:02
Gewijzigd 17-09-2017, 13:13
Geschreven door R. Schippers
Fotografie IMS

Copyright © 2004-2018 OpenWheelWorld.net

  Nog géén reacties

Volgende Race

Poll
Wie wint op Sonoma het kampioenschap?


Zoeken

Foto v/d weekRSS Feed


Sonoma Raceway
Vrijdag - 14 September
20:00 Vrije training 1 
Zaterdag - 15 September
00:00 Vrije training 2 
20:00 Vrije training 3 
Zondag - 16 September
00:00 Kwalificatie 1 
Maandag - 17 September
00:40 Race 

Race Sonoma Raceway
1. R. Hunter-Reay 2:02:19
2. S. Dixon 2:02:21
3. W. Power 2:02:22
4. S. Pagenaud 2:02:23
5. Mo. Andretti 2:02:38
Volledige uitslag

Coureurskampioenschap

Officiële sites

Bezoek OpenWheelWorld op Facebook Bezoek OpenWheelWorld op Twitter