OpenWheelWorld.net Home

RuSport leidt eerste training Monterrey

RuSport coureurs AJ Allmendinger en Justin Wilson hebben de eerste vrije training voor de Champ Car race in het Mexicaanse Monterrey als snelste afgesloten. Sebastien Bourdais eindigde op de derde positie, vlak voor Paul Tracy. Charles Zwolsman was op plaats elf snelste Nederlandstalige coureur, Jan Heylen eindigde vijftiende en Nicky Pastorelli sloot zijn eerste training in Mexico als zeventiende af.

RuSport coureurs AJ Allmendinger en Justin Wilson hebben de eerste vrije training voor de Champ Car race in het Mexicaanse Monterrey als snelste afgesloten. Sebastien Bourdais eindigde op de derde positie, vlak voor Paul Tracy. Charles Zwolsman was op plaats elf snelste Nederlandstalige coureur, Jan Heylen eindigde vijftiende en Nicky Pastorelli sloot zijn eerste training in Mexico als zeventiende af.

De training vond zoals voorspeld onder extreme hitte plaats. Toen voor het eerst met de groene vlag gezwaaid werd ?als teken voor de start van de training- was de temperatuur al opgeklommen naar 38¬įC graden, waarna de temperatuur gedurende de training door bleef stijgen.

De enige rode vlag van de training kwam na een kwartier uit, doordat Dan Clarke en Katherine Legge elkaar raakten. Deze aanrijding was het gevolg van onoplettendheid van Clarke, die niet zag dat Legge haar wagen naast die van hem had plaatste en gewoon instuurde. Beide wagens lieten hun motoren niet afslaan en konden hun weg vervolgen, maar vanwege onderdelen op het asfalt afkomstig van de wagen van Clarke moest de training kortstondig worden stilgelegd.

Voor Clarke duurde de periode waarin hij niet mocht rijden langer; hij werd door de wedstrijdleiding hard bestraft voor de aanrijding en mocht een half uur niet deelnemen aan de training.

Pas na drie kwartier training lieten de topteams pas tijden noteren en vanaf dat moment was RuSport met AJ Allmendinger en Justin Wilson vrijwel constant bovenaan het tijdenlijstje te vinden. Sebastien Bourdais kwam nog wel dichtbij, maar moest genoegen nemen met een derde positie. Justin Wilson zat vlak voor het vallen van de vlag nog twee tienden onder zijn snelste tijd, maar zag deze ronde in rook omgaan door verkeer.

Charles Zwolsman was volgens de verwachting snelste Nederlandstalige coureur. De Conquest Racing coureur die vorig jaar de Atlantic race op dit circuit won kwam slechts 5/1000sten tekort op voormalig Atlantic concurrente Katherine Legge. Jan Heylen en Nicky Pastorelli moesten beiden het circuit nog leren kennen, waardoor de coureur als vijftiende en zeventiende eindigden.

Volledige uitslag van de 1e vrije training op Monterrey


Share |
Geplaatst 19-05-2006, 18:35
Gewijzigd 20-05-2006, 00:55
Geschreven door P. Straver
Fotografie Champ Car World Series

Copyright © 2004-2019 OpenWheelWorld.net

  Nog gťťn reacties

Volgende Race
Firestone Grand Prix of Monterey
22 September, 21:05 CET

Poll
Wie wordt de 2019 IndyCar Kampioen?


Zoeken

Foto v/d week



RSS Feed


Portland
Vrijdag - 30 Augustus
19:50 Vrije training 1 
23:40 Vrije training 2 
Zaterdag - 31 Augustus
20:00 Vrije training 3 
Zondag - 1 September
00:00 Kwalificatie 1 
21:30 Race 

Race Portland
1. W. Power 1:58:43
2. F. Rosenqvist 1:58:45
3. A. Rossi 1:58:47
4. C. Herta 1:58:48
5. J. Newgarden 1:58:48
Volledige uitslag

Coureurskampioenschap

OfficiŽle sites

Bezoek OpenWheelWorld op Facebook Bezoek OpenWheelWorld op Twitter