OpenWheelWorld.net Home

Update volledige Inschrijvingslijst 96e editie van de Indianapolis 500

Vlak voor 'Opening Day’ heeft de IndyCar Series de geüpdatet deelnemerslijst voor de Indianapolis 500 vrijgegeven, welke ook de reservewagens van de teams bevat. In totaal staan er 64 wagens voor de race ingeschreven, samen met precies 33 coureurs. Of er op Bump Day 'gebumpt’ gaat worden, ligt in de handen van Ed Carpenter Racing, dat als enige team nog een wagen zonder rijder heeft ingeschreven en daarmee het totaal tot 34 wagens kan vergroten.

Opvallend is dat er van de 33 ingeschreven rijders, er slechts drie niet over een reservewagen beschikken. Alleen Sebastian Saavedra, Ana Beatriz en Bryan Clauson moeten in de trainingen extra uitkijken – een zware crash in de trainingen zou voor deze rijders een abrupt eind van de Indy 500 droom kunnen betekenen. Ook een eventuele tweede Ed Carpenter Racing rijder zou niet over een reservewagen beschikken.

De volledige deelnemerslijst voor de Indy 500 (reservewagens zijn met een T aangegeven):
#2 Ryan Briscoe – IZOD Team Penske (Chevrolet)
#2T Ryan Briscoe – IZOD Team Penske (Chevrolet)
#3 Helio Castroneves – Shell V-Power/Pennzoil Team Penske (Chevrolet)
#3T Helio Castroneves – Shell V-Power/Pennzoil Team Penske (Chevrolet)
#4 JR Hildebrand – National Guard Panther Racing (Chevrolet)
#4T JR Hildebrand – National Guard Panther Racing (Chevrolet)
#5 EJ Viso – Citgo PDVSA KV Racing Technology (Chevrolet)
#5T EJ Viso – Citgo PDVSA KV Racing Technology (Chevrolet)
#6 Katherine Legge (R) – TrueCar Lotus Dragon Racing (onbekend)
#6T Katherine Legge (R) – TrueCar Lotus Dragon Racing (onbekend)
#7 Sebastien Bourdais – Dragon Racing (onbekend)
#7T Sebastien Bourdais – Dragon Racing (onbekend)
#8 Rubens Barrichello – BMC/Embrase KV Racing (Chevrolet)
#8T Rubens Barrichello – BMC/Embrase KV Racing (Chevrolet)
#9 Scott Dixon – Target Chip Ganassi Racing (Honda)
#9T Scott Dixon – Target Chip Ganassi Racing (Honda)
#11 Tony Kanaan –GEICO/Mouser KV Racing (Chevrolet)
#11T Tony Kanaan –GEICO/Mouser KV Racing (Chevrolet)
#12 Will Power – Verizon Team Penske (Chevrolet)
#12T Will Power – Verizon Team Penske (Chevrolet)
#14 Mike Conway – ABC Supply Co A.J. Foyt Racing (Honda)
#14T Mike Conway – ABC Supply Co A.J. Foyt Racing (Honda)
#15 Takuma Sato –Rahal Letterman Lanigan Racing (Honda)
#15T Takuma Sato –Rahal Letterman Lanigan Racing (Honda)
#17 Sebastian Saavedra – Team AFS (Andretti Autosport) (Chevrolet)
#18 Justin Wilson – Sonny’s BBQ Dale Coyne Racing (Honda)
#18T Justin Wilson – Sonny’s BBQ Dale Coyne Racing (Honda)
#19 James Jakes – Boy Scouts of America Dale Coyne Racing (Honda)
#19T James Jakes – Boy Scouts of America Dale Coyne Racing (Honda)
#20 Ed Carpenter – Fuzzy’s Vodka Ed Carpenter Racing (Chevrolet)
#20T Ed Carpenter – Fuzzy’s Vodka Ed Carpenter Racing (Chevrolet)
#21 Nog onbekend – Ed Carpenter Racing (Chevrolet)
#22 Oriol Servia – Panther/Dreyer & Reinbold Racing (Chevrolet)
#22T Oriol Servia – Panther/Dreyer & Reinbold Racing (Chevrolet)
#25 Ana Beatriz – Team Ipiranga (Andretti Autosport) (Chevrolet)
#26 Marco Andretti – Team RC Cola (Andretti Autosport) (Chevrolet)
#26T Marco Andretti – Team RC Cola (Andretti Autosport) (Chevrolet)
#27 James Hinchcliffe – Team GoDaddy.com (Andretti Autosport) (Chevrolet)
#27T James Hinchcliffe – Team GoDaddy.com (Andretti Autosport) (Chevrolet)
#28 Ryan Hunter-Reay – Team DHL / Sun Drop (Andretti Autosport) (Chevrolet)
#28T Ryan Hunter-Reay – Team DHL / Sun Drop (Andretti Autosport) (Chevrolet)
#30 Michel Jourdain – Office Depot RLL Racing (Honda)
#30T Michel Jourdain – Office Depot RLL Racing (Honda)
#38 Graham Rahal – Service Central (Chip Ganassi Racing) (Honda)
#38T Graham Rahal – Service Central (Chip Ganassi Racing) (Honda)
#39 Bryan Clauson – Sarah Fisher Hartman Racing / RW (Honda)
#41 Wade Cunningham – Ecat / ABC Supply AJ Foyt Racing (Honda)
#41T Wade Cunningham – Ecat / ABC Supply AJ Foyt Racing (Honda)
#50 Dario Franchitti – Target Chip Ganassi Racing (Honda)
#50T Dario Franchitti – Target Chip Ganassi Racing (Honda)
#64 Jean Alesi – Lotus – FP Journe – Fan Force United (Lotus)
#64T Jean Alesi – Lotus – FP Journe – Fan Force United (Lotus)
#67 Josef Newgarden (R) – Sarah Fisher Racing (Honda)
#67T Josef Newgarden (R) – Sarah Fisher Racing (Honda)
#77 Simon Pagenaud (R) – HP Schmidt-Hamilton Motorsports (Honda)
#77T Simon Pagenaud (R) – HP Schmidt-Hamilton Motorsports (Honda)
#78 Simona de Silvestro – Nuclear Clean Air Energy HVM Racing (Lotus)
#78T Simona de Silvestro – Nuclear Clean Air Energy HVM Racing (Lotus)
#83 Charlie Kimball – NovoLog FlexPen (Chip Ganassi Racing) (Honda)
#83T Charlie Kimball – NovoLog FlexPen (Chip Ganassi Racing) (Honda)
#98 Alex Tagliani - Team Barracuda – BHA (Honda)
#98T Alex Tagliani - Team Barracuda – BHA (Honda)
#99 Townsend Bell - BraunAbility Schmidt Pelfrey Motorsports (Honda)
#99T Townsend Bell - BraunAbility Schmidt Pelfrey Motorsports (Honda)

Share |
Geplaatst 11-05-2012, 14:03
Gewijzigd 12-05-2012, 13:36
Geschreven door R. Rieff
Fotografie IMS

Copyright © 2004-2019 OpenWheelWorld.net

  Nog géén reacties

Volgende Race

Poll
Met welk cijfer beloon je de 103e Indianapolis 500?
8% 10
15% 9
35% 8
35% 7
0% 6
4% 5
0% 4
0% 3
0% 2
4% 1


Zoeken

Foto v/d week



RSS Feed


Texas Motor Speedway
Vrijdag - 7 Juni
02:00 Vrije training 1 
21:00 Vrije training 2 
Zaterdag - 8 Juni
00:45 Kwalificatie 1 
Zondag - 9 Juni
02:45 Race 

Race Texas Motor Speedway
1. J. Newgarden 1:55:08
2. A. Rossi 1:55:09
3. G. Rahal 1:55:10
4. S. Ferrucci 1:55:10
5. R. Hunter-Reay 1:55:11
Volledige uitslag

Coureurskampioenschap
1. J. Newgarden 367
2. A. Rossi 342
3. S. Pagenaud 319
4. S. Dixon 278
5. T. Sato 272
Volledige standen

Officiële sites

Bezoek OpenWheelWorld op Facebook Bezoek OpenWheelWorld op Twitter